Iti plac casutele in copac? Atunci asta este casa visurilor tale!

De în Casa & Gradina 24 iul 2014
O echipa de arhitecti britanici au materializat visul pe care sunt sigura ca si tu l-ai avut in copilarie: casuta din copac, pe post de locuinta.

Cu un stil arhitectural medieval, casuta din copac creata de britanici se asemana cu o fortareata.

Interiorul casei este conceput astfel incat fiecare centimetru sa fie exploatat la maximum.

Bineinteles, si drumul de acces catre casa este la fel de inedit: un pod suspendat.

Vezi in galeria foto de mai jos cum arata cea mai frumoasa casuta din copac!

Citeste si:

FOTO! Cele mai originale corpuri de iluminat

7 trucuri pentru curatenia de vara care iti schimba viata

Casuta din copac

sursa: www.blueforest.com

Tag-uri: , , , , , , , , ,
loading...
Ti-a placut acest articol? Urmareste-ne si pe FACEBOOK

Adaugă un comentariu 0

Intră în contul tău sau înregistrează-te pentru a posta un comentariu.

Alte articole din Casa & Gradina
Cele mai citite

Newsletter

Cele mai comentate
Felicitari pentru femei deosebite
-3°
Bucuresti
-2°
Bucuresti-zona centrala
-5°
Bucuresti-zona periferica
-4°
Alba Iulia
-3°
Alexandria
10°
-2°
Arad
-3°
Bacau
-2°
Baia Mare
-5°
Bistrita
-2°
Botosani
-3°
Braila
-5°
Brasov
-2°
Buzau
-3°
Calarasi
-4°
Cluj-Napoca
Constanta
-4°
Craiova
-5°
Deva
-3°
Drobeta-Turnu Severin
-4°
Focsani
-2°
Galati
-3°
Giurgiu
-2°
Iasi
-8°
Miercurea Ciuc
10°
-2°
Oradea
-3°
Piatra Neamt
-2°
Pitesti
-4°
Ploiesti
12°
-3°
Resita
-3°
Rimnicu Vilcea
-2°
Satu Mare
-6°
Sf. Gheorghe
-6°
Sibiu
-4°
Slatina
-4°
Slobozia
-4°
Suceava
10°
-2°
Timisoara
-4°
Tirgoviste
-6°
Tirgu Jiu
-4°
Tirgu Mures
-1°
Tulcea
-3°
Vaslui
-3°
Zalau
20 aug