bruce

Demi Moore a publicat imagini de la aniversarea lui Bruce...

Citeste mai mult»
Taylor Swift

Taylor Swift a lansat turneul şi patru cântece inedite

Citeste mai mult»
lentile

Vrei să scapi de ochelari? Iată 3 soluții

Citeste mai mult»
colagen

11 surse de colagen pe care trebuie să le știi și tu

Citeste mai mult»

Cum îndepărtezi rimelul rezistent la apă. Trucul la care...

Citeste mai mult»
covid

În curând, COVID-19 nu va fi mai periculos decât gripa...

Citeste mai mult»
Brian May

Chitaristul trupei Queen, Brian May, a fost înnobilat de...

Citeste mai mult»
Shakira

Shakira a doborât 14 recorduri mondiale cu melodia în...

Citeste mai mult»
horoscop

Horoscop 15 martie 2023: Racii pot lua decizii drastice,...

Citeste mai mult»
Mark

Mark Zuckerberg anunţă încă 10.000 de concedieri la Meta

Citeste mai mult»
Meghan Markle

Meghan Markle a scris o carte pentru copii. A fost...

Citeste mai mult»
Mihaela Bilic

Mihaela Bilic, despre dieta vegetariană: ”Grăbește...

Citeste mai mult»
zodii

Horoscop 14 martie 2023: Berbecii trebuie să ia decizii...

Citeste mai mult»
Michelle Yeoh

Michelle Yeoh a câştigat premiul pentru cea mai bună...

Citeste mai mult»
oscar

„Everything Everywhere All at Once” a dominat gala Oscar...

Citeste mai mult»
horoscop

Horoscop 11 martie 2023: Taurii au noroc de bani,...

Citeste mai mult»
versace

Versace pune în scenă un show strălucitor pe acoperişul...

Citeste mai mult»
Regele Charles al III-lea

Regele Charles al III-lea i-a acordat titlul de Duce de...

Citeste mai mult»
horoscop

Horoscop 10 martie 2023: Berbecii au probleme financiare,...

Citeste mai mult»
suc de mere

De ce este bine să bei suc de mere

Citeste mai mult»
Harry și Meghan Markle

Fiica lui Harry şi Meghan, numită pentru prima dată...

Citeste mai mult»
zodii

Horoscop 9 martie 2023: Nativii Balanță pot intra în...

Citeste mai mult»
show

Louis Vuitton a pus în scenă un show jucăuş, în stil...

Citeste mai mult»
Harry

Procesul prinţului Harry împotriva companiei care deţine...

Citeste mai mult»
bebelusi

Medicii nu le-au dat nicio șansă, dar au ajuns în...

Citeste mai mult»
hibiscus

Adevărul despre antioxidanții din hibiscus. Ce rol au...

Citeste mai mult»

Condamnare pentru o femeie mexicană şi complicele ei cu...

Citeste mai mult»
Shakira

Shakira afirmă că melodiile ei împotriva lui Gerard Piqué...

Citeste mai mult»
Harry si Meghan

Harry şi Meghan, invitaţi să asiste la încoronarea...

Citeste mai mult»
Justin Bieber

Justin Bieber şi-a anulat toate concertele pe care le mai...

Citeste mai mult»
sneakers

Moda 2023: Cei mai la modă 5 sneakers pentru femei

Citeste mai mult»
Tom Sizemore

''Nicio speranţă'' pentru Tom Sizemore după anevrismul...

Citeste mai mult»
Jeremy Renner

Jeremy Renner a vorbit despre recuperarea sa după...

Citeste mai mult»
Angelique Kerber

Angelique Kerber a devenit mamă pentru prima oară. Ea a...

Citeste mai mult»
bts

Un al doilea membru al trupei sud-coreene BTS a început...

Citeste mai mult»
Adriana Lima

Supermodelul brazilian Adriana Lima, primul ambasador...

Citeste mai mult»
Alec Baldwin

Alec Baldwin a pledat nevinovat la acuzaţia de ucidere...

Citeste mai mult»
crema

Combate semnele vizibile ale oboselii: cum să îți...

Citeste mai mult»
pacienta doctor

Bolnavii de SIDA, ameninţaţi de o formă gravă de Mpox...

Citeste mai mult»
Harry

Secretarul britanic al apărării îl acuză pe prinţul Harry...

Citeste mai mult»

Promotii de vara - "Fructul oprit" al stilului tau

De în Moda 28 iul 2009
Vara cresc temperaturile si scad preturile la colectiile tale preferate. Garderoba ta devine personalul principal al acestei verii, mai ales ca va primi oaspeti noi odata cu reducerile mari din magazine.
In aceasta vara am planuit sa ma bucur din plin de tot: mare, plaja, bauturi racoritoare, tratamente si mult shopping. Pai am cum sa refuz tentatiei de a nu profita de reduceri? Nicio sansa! Hai sa-ti povestesc si tie despre ce promotii vorbesc.

Fii cuceritoarea bijuteriilor Meli Melo – Paris!

In perioada 15 iulie – 16 august 2009, avanta-te in magazinele Meli Melo – Paris sau online, cucereste bijuteriile si vei fi cuceritoare. Oferta promotionala cu reduceri de 50% este o prada pe masura asteptarilor tale.

Esti puternica, dinamica si increzatoare in fortele proprii! Vara aceasta simti din plin spiritul de aventura si nimic nu iti sta in cale. Comorile piratilor se gasesc acum la Meli Melo – Paris: toate produsele din colectia de primavara – vara 2009 cu reduceri atractive de 50%. Descopera-le, cucereste-le si continua-ti vara cu bijuteriile si accesoriile fantezie potrivite. Pune-ti in valoare curajul, frumusetea si atitudinea aventuroasa cu Meli Melo - Paris.  

Cauta promotiile din magazinele Meli Melo – Paris sau online si pregateste-te "sa furi" privirile tuturor.

La Cropp Town te reinventezi

Vara aceasta s-a dat startul reducerilor si la Cropp Town. Accesorii si haine care sa-ti reinventeze stilul, au stampila "pana la 70% off). Poti rezista acestei tentatii? Asa ziceam si eu.

Lasa-te inspirara de valul de culoare si imprimeuri care te va "imbratisa inca de la intrarea in magazin.

Vino in magazinele Cropp Town din Bucuresti, in Galeriile Vitantis si in Liberty

La Flo&Jo se poarta 70% off


Profita din plin de promotia Flo&Jo de pana la 70% reducere la toate produsele colectiei de primavara-vara. Discountul este valabil in iulie si august in toate magazinele Flo&Jo din tara, asa ca ai suficient timp sa te rasfeti la o partida de shopping.

Alege o pereche de pantaloni scurti sau o salopeta, foarte in voga vara aceasta. Daca esti adepta unui stil mai feminin, vei descoperi in magazinele Flo&Jo rochii intr-o gama larga de modele, precum si fuste de toate lungimile si in toate texturile. Cat despre topuri, poti opta pentru camasi de bumbac, bluze de matase naturala, tricouri sau maiouri sport. Din punct de vedere cromatic vara Flo&Jo propune culori vii - verde crud, oranj, fuchsia, roz etc. - dar si nuante variate de marouri si bejuri. Foarte prezente sunt modelele in dungi si motivele florale, dar nu lipsesc nici imprimeurile abstracte. In premiera in magazinele Flo&JÓ, in aceasta colectie gasesti o serie de articole de inspiratie hip-hop & military, respectiv pantaloni largi cu buzunare aplicate, jachete si topuri care reproduc motive army, in culorile specifice.

Accessorize te invaluie in reduceri toata vara

Am vesti bune pentru tine - mai mult de 70% din produsele Accessorize din sezonul primavara-vara sunt la reducere.

In momentul de fata reducerile acordate sunt de 50%, urmand ca in perioadele 17-30 iulie acestea sa fie de 50 % si 70 %, iar intre 31 iulie-31 august sa fie de 70 %.

Pentru a fi mereu prietena produselor Accessorize si pentru a te surprinde placut de fiecare data cand intri in magazinele Accessorize, cu fiecare val de discounturi (in principiu cam o data la doua saptamani), se mai adauga produse noi la reducere sau cele care sunt deja reduse trec la un procent superior (de la 30% au trecut la 50%, iar acum urmeaza sa treaca la 70%).

Reserved de energizeaza

In zilele in care te simti joviala, cocheteaza cu haine care iti traduc starea de spirit. Reserved te imbraca din cap pana in picioare la preturi spectaculoase. De ce? Pentru ca in magazinele Reserved sunt reduceri de pana la 70%. Da ai auzit bine, acum poti sa-ti energizezi garderoba fara sa faci o gaura in buget.

Suna tentant? Vino in magazinele Reserved din Bucuresti (Baneasa Shopping City, Liberty Center, Galeriile Vitantis),

Trebuie sa ai si tu o rochie semnata Eugenia Enciu

Poti sa rezisti tentatiei de a nu avea in garderoba ta o rochie semnata Eugenia Enciu, mai ales acum cand este o promotie atat de fierbinte. La fiecare rochie, luna aceasta primesti un discount de 50 de lei, mai ales ca vara aceasta rochia este mai mult decat un element vestimentar must-have.

Fii si tu o diva purtand o rochie Eugenia Enciu!

Alte reduceri pe care nu trebuie sa le ratezi:

Aldo: pana la 50% la anumite produse
Catwalk: pana la 40% la anumite produse
Kipling: pana la 50% la anumite produse
Bijoux Terner: orice model de ceas la 39 de lei
Mandarina Duck: pana la 40% la anumite produse
Olsen: 40% la haine si 30% la gentile Boscha
Sacoor Brother: pana la 50% la anumite produse, 30% la orice model de costum
Forever 18: "Accesorii cadou" – la limita de cumparaturi de 100 de lei, clienta primeste un accesoriu gratuit

Tu ce "reducere" porti la haina?

Tag-uri: , , , , , , , ,
Ti-a placut acest articol? Urmareste-ne si pe FACEBOOK

Adaugă un comentariu 2

Intră în contul tău sau înregistrează-te pentru a posta un comentariu.

Rusu Alina (18.12.2010, 12:04)
Promotiile sunt foarte asteptate, speram sa fie din ce in ce mai tentante...
Răspunde-i
(30.07.2009, 19:08)
Ce mai reduceri! Cand ai, in Romania, un salariu de mizerie, dupa ce achiti ipoteca, facturile, etc. iti mai raman bani de reduceri? Sa fim seriosi... daca vreti sa vedeti adevarate reduceri, mergeti prin "vecini" si vedeti preturi de 5-10 euro pentru bluze si fuste de matase naturala (de firma), rochii pana in 20 euro, pana si mobila de calitate e mai ieftina cu 50%. Asta inseamna reduceri! ...Sau, probabil, articolul a fost scris pentru fitoasele cu bani!
Răspunde-i
Spune-ţi părerea
Alte articole din Moda
Cele mai citite
Azi
Săptămânal
Lunar

Newsletter

Cele mai comentate
Felicitari pentru femei deosebite
-3°
Bucuresti
-2°
Bucuresti-zona centrala
-5°
Bucuresti-zona periferica
-4°
Alba Iulia
-3°
Alexandria
10°
-2°
Arad
-3°
Bacau
-2°
Baia Mare
-5°
Bistrita
-2°
Botosani
-3°
Braila
-5°
Brasov
-2°
Buzau
-3°
Calarasi
-4°
Cluj-Napoca
Constanta
-4°
Craiova
-5°
Deva
-3°
Drobeta-Turnu Severin
-4°
Focsani
-2°
Galati
-3°
Giurgiu
-2°
Iasi
-8°
Miercurea Ciuc
10°
-2°
Oradea
-3°
Piatra Neamt
-2°
Pitesti
-4°
Ploiesti
12°
-3°
Resita
-3°
Rimnicu Vilcea
-2°
Satu Mare
-6°
Sf. Gheorghe
-6°
Sibiu
-4°
Slatina
-4°
Slobozia
-4°
Suceava
10°
-2°
Timisoara
-4°
Tirgoviste
-6°
Tirgu Jiu
-4°
Tirgu Mures
-1°
Tulcea
-3°
Vaslui
-3°
Zalau
21 mar