Informatii pe care nu vrei sa le ratezi: colectii despre dragoste si sex, astrologie, copii, calatorii si o intreaga carte de bucate online. Toate la un singur click distanta.

Forum Feminis.ro: cavitatie cu Ultralipo?

Navigatie: Forum Feminis.ro Frumusete Ingrijirea corpului » cavitatie cu Ultralipo?
PAGINA: 1 2 3
lara026
Utilizator Feminis.ro
lara lara
Membra din: 11/06/2008
Zodia: Fecioara
Data nasterii: 08 Sep
cavitatie cu Ultralipo?
Buna!Ati auzit cumva de cavitatie cu aparatul Ultralipo? Eu am intrat pe situl unui salon(centrul Bucurestiului)si am citit ca este cea mai eficienta pentru slabit-inlocuieste practic liposuctia si reduce grasimea localizata pentru totdeauna.
Ce parere aveti?
raspunde cu citat
moony
Utilizator Feminis.ro
moony
Membra din: 19/06/2008
Zodia: Varsator
Data nasterii: 13 Feb
da, am slabit
Buna
eu sunt genul f slaba dar am aripioare si am facut o sedinta si mi s-a dus destul de mult
Ma asteptam sa-mi treaca de tot, la doua milioane si ceva cat am dat pe sedinta
Tipa de acolo mi-a zis ca se duce mai greu pt ca ce mi-a ramas mie sunt grasimi calcifiate (sau ceva de genul) si ca nu pot scapa pe loc de ceva care s-a depus in ani

Insa am vazut la colega mea care e mai rotunjoasa ea a facut doua sedinte si e schimbata mult, era destul de diforma in anumite zone si acum s-a conturat bine
In orice caz e scump si la mine nici nu e asa problema (si e si greu sa gasesti locuri la programari) deci nu stiu daca o sa maifac
raspunde cu citat
lara026
Utilizator Feminis.ro
lara lara
hellout Moony!

Of, asa e ... si mie mi s-a parut scump (totusi 250 lei /sedinta e o suma !!!) insa sa stii ca eu sunt foarte incantata, am apucat sa merg la prima sedinta si se vede foarte bine. Pe mine ma enerveaza burta de care nu pot sa scap nici cu dieta, nici cu sport, nici cu creme ... ma chinui de vreo doi ani cu ea !!!
Insa m-au incurajat f rezultatele de la prima sedinta, sper sa nu fie doar la prima asa si apoi sa scada...
moony ma gandesc ca poate la tine n-a fost asa spectaculos efectul ca esti tu deja foarte supla si probabil nu mai ai grasimi in exces
Oricum eu sunt asa incantata ca mi-am luat si un ceai de la farmacie, Talia, si sper ca impreuna cu tratamentul de cavitatie sa am si eu vara asta un abdomen rezonabil.
raspunde cu citat
maiko
Utilizator Feminis.ro
dana
Membra din: 20/06/2008
Zodia: Rac
Data nasterii: 29 Iun
am vazut si eu
Am vazut si eu pe Romantica ceva cu cavitatie... cred ca e vorba de acelasi aparat, nu stiu sigur.
Dar hai sa fim serioase: chiar are efect? Pana la urma cea mai eficienta metoda e tot fitnessul. Asa cu toate terapiile astea nou-venite... azi slabesti, maine te ingrasi. In schimb cu sport stii ca te mentii cativa ani buni in forma.
raspunde cu citat
moony
Utilizator Feminis.ro
moony
nu crezi pana nu vezi
maiko haaaa, fix asa gandeam si eu ! Adica in ziua de azi sunt atatea tratamente miraculoase care iti promit marea cu sarea
dar mie stii ce mi-e ?... ca ajung sa nu mai cred in nimic si asa pot sa ratez chestii care chiar au efect

Asa ca m-am dus si la a doua sedinta de cavitatie la aparatul Ultralipo si sincer sunt muuult mai bine. Ma uit in oglinda si cred ca daca mai fac o sedinta voi ajunge la formele pe care mi le doresc !!! Nu cred ca va dati seama ce happy sunt, nici nu stiu de cand ma chinui cu ele ...
Si ma gandeam ca daca in total o sa dau 750 lei pana la urma merita ...stiu ca eu spuneam ca e scump dar ii dau o data si am scapat, la cat vacuum am facut si cat m-a durut si cat am dat pe abonamente ... sunt fan ULTRALIPO !!!
E nasol ca mi-am gasit loc abia pe 6 iulie si eu vreau repedeeee !!!

maiko uite am gasit ce ziceai tu : http://romantica.ro/blog/irinareisler/2008/05/31/in-premiera-pentru-romania-lipoabsorbtie-virtuala-cel-mai-performant-aparat-din-lume-care-face-lipoaspiratie-fara-bisturiu-a-fost-lansat-in-campania-meriti-sa-fii-sanatoasa/
raspunde cu citat
giorgiadima
Utilizator Feminis.ro
giorgia dima
Membra din: 21/04/2008
Data nasterii: 30 Nov
hey dragele mele!
Fetelor eu am vazut-o pe una pe un forum care a slabit 12 cm cu cavitatia!!!
raspunde cu citat
manuelaromania
Utilizator Feminis.ro
manuela constantinescu
Membra din: 22/06/2008
hy
MA PUTETI AJUTA SI PE MINE CU NISTE INFORMATII?IMI PUTETI DA CEVA NUME DE SALOANE UNDE SE FACE CAVITATIE?MA INTERESEAZA SI PE MINE
raspunde cu citat
lara026
Utilizator Feminis.ro
lara lara
Re: cavitatie cu Ultralipo?
Citat de la manuelaromania:
MA PUTETI AJUTA SI PE MINE CU NISTE INFORMATII?IMI PUTETI DA CEVA NUME DE SALOANE UNDE SE FACE CAVITATIE?MA INTERESEAZA SI PE MINE

Din cate stiu eu acest aparat este momentan doar la Keiko.Colega mea de birou o patimasa clienta de saloane de slabit mi-a spus zilele trecute ca ar urma sa fie si la Egoiste Wellness.Deci succes!
raspunde cu citat
manuelaromania
Utilizator Feminis.ro
manuela constantinescu
manu
multumesc mult lara.negresit o sa ma duc si eu. abia astept!!!
raspunde cu citat
georgianahalacu
Utilizator Feminis.ro
Georgi Halacu
Membra din: 27/06/2008
Zodia: Scorpion
Data nasterii: 30 Oct
Atentie la ultralipo
Dragele mele

Am hotarat sa intru pe toate site-urile unde neseriosii si mincinosii astia de la Keiko spun numai minciuni despre acest aparat cica minune ;ultralipo; si sa va povestesc ce a patit prietena mea;
deci ca sa intelegeti
; Alina o prietena de a mea a facut acest tratament chiar la Keiko vreo 3 sedinte si in afara de faptul ca se simtea naspa rau de tot (doctorul iar fi zis ca aceasta cavitatie i-ar fi deplasat piatra la fiere pt ca avea una ) nu s-a intamplat nimic. Totul s-a pus la loc .. dadea la salon dar peste cateva zile nimic . Deci vedeti sa nu fie o inselatorie ca am mai auzit eu de astia de la Keiko ca au facut vanatai la femei cu nu stiu ce vacum cu un ciorap ceva de genul asta care cica e tare si cand colo nu facea nimic;. Vedeti ce incercati nu va mai luati dupa toate reclamele ca stiti cum e ; niciodata nu e totul asa cum pare;
Deci avizi amatoriolor cei cu pietre la fiere nu faceti ultralipo ca va treziti in spital..
Pt tine Alina promit ca o sa le zic tuturor ce ai patit ca sa nu se mai pacaleasca si altii;

Va pupic!
Aveti grija de voi!
Si sa imi spuneti si mie ce ati facut cu mincinosii astia de la Keiko

georgi
raspunde cu citat
georgianahalacu
Utilizator Feminis.ro
Georgi Halacu
INSELATORIA CONTINUA LA KEIKO
Stiti ce nu inteleg eu draga mea momy
cum a facut prietena ta pana in date de 20 iunie deja 2 sedinte de cavitatie la acest "ultralipo" i cand pe ditamai site-ul de comunicari de presa http://www.comunicatemedia.ro/Rowe_a_lansat_in_Romania_cea_mai_revolutionara_met_ic14698.html

apare ca Rowe a lansat cavitatia pe 18 iunie. Voi si prietenele voastre ati facut sedinte de Ultralipo chiar inainte de lansare... nu pot sa cred.
Sa va fie rusine cu minciunile astea !!!! Rusine Keiko si Rowe sau cum te-oi numi ca va faceti reclama in acest sens!
Pt cat a suferit Alina prietena mea de minciunile voastre am zis ca o sa vademasc cu toate schemele astea .....
RUSINE
RUSINE KEIKO
AVETI GRIJA FETELOR PESTE TOT ASTIA INCEARCA SA NE INSELE!!
O sa va Urmaresc peste tot si o sa va demasc!
raspunde cu citat
maiko
Utilizator Feminis.ro
dana
ei
Cat venin ! eu mi-am facut saptamana trecuta la UltraLipo si am scazut 3 cm. Acum m-am masurat iar si am mai putin cu 4 cm. Pe masurate ! Ca nu tin rezultatele mai mult de o luna daca mananc in prostie ?... Nu-i nimic, imi asum chestia asta !!!
In plus sunt clienta lor de doua luni si sunt super-onesti, niciodata nu m-au luat cu fofarlica. Am niste vergeturi urate si mi-au spus verde-n fata ca nu pot sa mi le strearga, le vor accentua vizibil dar de trecut nu vor trece.
raspunde cu citat
georgianahalacu
Utilizator Feminis.ro
Georgi Halacu
Re: cavitatie cu Ultralipo?
Ok .... am inteles ca faci parte din gasca celor care induc in eroare dar totusi nu ti se pare ca suna cam a "pinochio" sa faci un tratament cu un aparat inainte ca acesta sa fie lansat ??????????

Mie imi cam suna sa stii!!!!
Si am vb cu Alina si data fiind situatia o sa ne intoarcem la medicul ecografist si la cel de familie sa ne dea in scris ca aceasta ar putea sa fie cauza si sa ii dam in judecata pe acesti mincionosi ROWE si gasca KEIKO care isi fac reclama pacalind lumea pe forumuri ..... si in realitate facand chiar rau.......
E posibil sa nu fi stiut ca aceasta cavitatie deplaseaza pietrele la fiere dar totusi................. de ce mint lumea pe internet ??????

E normal asta ? E cinstit sa castigi bani din minciuna ?????

Eu muncesc ca sa castig bani nu mint oamenii!!!!
raspunde cu citat
lavinia_badea
Utilizator Feminis.ro
lavinia badea
Zodia: Taur
Data nasterii: 22 Apr
draga georgiana
te rog sa ne tii la curent..eu in momentul de fata fac cercetari de piata pt ca vreau sa-mi deschid un salon si caut de toate si peste tot.vreau sa-mi fac un salon mare dar si sigur in acelasi timp.e prima oara cand aud asa ceva si sper sa nu fie tot la genul cum a fost si cu solariile ca a murit un om carbonizat,pt ca suntem femei,vrem sa fim frumoase,ce naiba?sanatate multa si sa auzim de bine
raspunde cu citat
manuelaromania
Utilizator Feminis.ro
manuela constantinescu
intrebare
Totusi,inainte sa te ocupi de frumusete,nu e mai bine sa vezi daca esti sanatos?daca calculul indiferent unde exista el,nu este tratat sau operat ,nu e mai bine sa ma ocup de el inainte sa ma ocup de aspectul meu exterior?
raspunde cu citat
lavinia_badea
Utilizator Feminis.ro
lavinia badea
imi miroase a stricaciune mare aici
se vorbeste de rau o firma,un salon,un aparat..in schimb alta este ridicata in slavi...daca ultralipo a facut daune care este motivul pt care cavity cell sistem nu ar face-o?e vb aici despre 2 aparate cu acelasi stil de lucru,aceleasi efecte dar despre 2 firme concurente si o sorina75 pe un forum si o marta25 pe altul posteaza un mesaj identic.imi pare rau sa va spun dar cineva aici a coborat la un nivel atat de josnic incat nu exista comparatie.mai sunt oameni cu adevarat interesati.eu am intrat pe forum din dorinta de a cerceta piata,sa vad rezultate adevarate si alte dorinte ale femeilor.daca vreti sa va faceti reclama,sinceritatea e de baza...eu vreau sa incerce sa ma convinga cineva de un aparat prin cunoastere,nu comparatie si denigrare..daca in america poate trai un mix cultural si in romania se poate sa traim unii cu altii.si astept raspuns marta25 si sorina75:daca ultralipo a facut daune care este motivul pt care cavity cell sistem nu ar face-o?
raspunde cu citat
Sorina.Bratu
Utilizator Feminis.ro
Bratu Sorina
Membra din: 30/06/2008
Zodia: Sagetator
Data nasterii: 28 Nov
drept la replica
Buna ziua,
Ma numesc Sorina Bratu si sunt manager al centrelor Keiko.

Am primit diverse semnale de la cliente care mi-au povestit de aceste mesaje postate pe diverse forumuri, mesaje care imi este clar ca au doar scop defaimator si am simtit nevoia sa intervin.

Doamna Halacu mentioneaza de o prietena care a facut 3 sedinte de cavitatie la centrul nostru. Trebuie sa precizez ca noi avem aparatul de doar doua saptamani si inca nu a facut NIMENI pana in acest moment 3 sedinte.

In al doilea rand, nu am nici o clienta cu numele Alina care sa fi facut sedinte de cavitatie.

In al 3-lea rand, aparatul pe care il avem noi in salon este un aparat de tratamente estetice. Asta inseamna ca aceste aparate sunt concepute cu o putere suficient de mica incat sa nu poata ajunge la astfel de efecte. Tehnic vorbind, profunzimea la care poate performa aparatul nu ii permite sa ajunga pana la fiere sau alte organe. Aparatele aceastea inainte de a fi omologate in tara noastra de catre Min. Sanatatii au un dosar tehnic extrem de amanuntit pentru a se asigura ca nu pot provoca nici un fel de efecte adverse

Si nu in ultimul rand, nu am avut niciodata ca si modalitate de promovare forumurile, tocmai pentru ca lasa posibilitatea -sub protectia anonimatului - oricarei persoane dornice sa posteze anunturi defaimatoare, sa faca astfel de afirmatii nefondate. Noi avem o companie de PR care se ocupa de promovarea centrelor noastre iar aceasta companie (Stentor Creative Relations) este una cu principii sanatoase de business si cu un stil curat si profesionist. Noi am ales ca mijloace de promovare doar revistele glossy si televiziuni nationale, tocmai datorita statului si imaginii pe care vrem sa o asociem cu centrele noastre.

In alta ordine de idei o gandire rationala presupune ca daca cineva (oricine) ar pati acest lucru in urma unui tratament de infrumusetare, ar trebui - fara drept de apel - sa actioneze legal salonul respectiv. Insa doamna Halacu, mai inversunata chiar decat "partea vatamata" - Alina - prefera sa-si piarda timpul pe internet postand mesaje sub protectia unui anonimat care nu presupune riscul unei acuze de calomnie.

Lansarea oficiala a aparatului de catre ROWE a avut loc,cu presa si profesionisti, pe data de 29 mai, la doua saptamani de la lansarea acestui aparat catre vanzare ( si deci la aparitia sa in centrele Keiko).

In final doresc sa pledez pentru un mediu de afaceri curat, onest, fara atacuri "anonime" din partea concurentilor care nu au fost educati intr-un real spirit antreprenorial in care toata lumea are loc pe piata si in care stim sa ne toleram / respectam/ concuram intr-un mod elegant si sanatos, cu sportivitate si fair-play.

Va multumesc pentru timpul acordat parcurgerii acestor randuri si va doresc armonie in suflet, minte, corp !
raspunde cu citat
Sorina.Bratu
Utilizator Feminis.ro
Bratu Sorina
Zodia: Sagetator
Data nasterii: 28 Nov
demascari
Si ultime detalii ... de finete:

D-na Georgiana Halacu a asociat Keiko si Rowe desi un client obisnuit din salon nu stie legatura dintre ele (Keiko, ROWE si ROWE Constructii sunt branduri ale aceleiasi companii)
D-na Alina Petrescu - asistenta medicale - are cunostinte tehnice care le depasesc si pe cele ale unui medic (sunt multi medici care inca nu cunosc detalii despre aceasta terapie); in plus, are limbaj de vanzator de aparate : "nu e tarat pe parametri ... low-cost... etc". Doamna Petrescu, aparatul UltraLipo este produs in Italia si are componente de top care poti fi certificate.
Diferenta de pret este data de lacomia unui producator sau impresia acestuia ca vinde brand. Sharp & Botanica (http://www.sharp-botanica.net/chisiamo_eng.php) nu este o companie low-cost (asta ar presupune sa faca rabat la calitate in favoarea pretului) ci e o companie care doreste sa se promoveze prin preturi corecte si calitate ireprosabila.
Compania ROWE comercializeaza aparatura marca Sharp& Botanica inca de acum 3 ani iar faptul ca in continuare relatia de business este ireprosabila e data de calitatea produselor si de seriozitatea producatorului italian.
De asemenea, d-na Petrescu se declara dezamagita de ROWE desi nu are nici o relatie cu aceasta companie. In plus, in urma sondajului de opinie facut in randul clientilor ROWE (clienti reali) - rata de "foarte multumit" s-a regasit in 86% din respondenti, 12% fiind doar "multumiti". Ceea ce pentru moment este ...multumitor pentru compania noastra.
Apoi, desi d-na Petrescu afirma ca este pe punctul de a-si deschide un salon, posteaza intr-un mesaj ulterior, in euforia improscarii cu noroi, ca recomanda un furnizor care a fost serios fata de dumneai. Ori daca nu are inca un salon inseamna ca nu a apelat la acest funizor.Asta lamureste cred toata aceasta sarada... Evident, d-na Petrescu o contacteaza pe d-na Badea (care pare o clienta potentiala) pentru a-i da detaliile de contact ale distribuitorului care ...de altfel, s-a ocupat de tot acest circ.Multumesc d-na Badea ca ne-ati informat !
D-na sorina75 - care se doreste un client impartial si care nu vrea decat sa elucideze misterul aparatelor de cavitatie, posteaza si link direct catre aparatul performant care "bate" UltraLipo.
Toate acestea sunt detalii care duc catre aceeasi concluzie: distribuitorul aparatului concurent UltraLipo (care e de 3 ori mai scump !), intr-un atac de panica provocat de succesul inregsitrat de UltraLipo ), in loc sa incerce sa-si promoveze propriul produs, au considerat oportun sa-l denigreze pe cel concurent.
raspunde cu citat
sergi_ana
Utilizator Feminis.ro
Sergiana Dumitru
Zodia: Pesti
Data nasterii: 25 Feb
mai Olimpiu
Sefule, eu stiu ca esti tu ... tu stii ca eu stiu ... oare ce curaj vei mai avea sa te uiti in ochii mei dupa toate astea ?
De parca trecutul nu era de ajuns

Sincere condoleante pentru bunica ta, daca tot vorbim pe forumuri (desi din acest moment nu mai avem ce sa ne spunem)
raspunde cu citat
margi
Utilizator Feminis.ro
Margi
Zodia: Capricorn
Data nasterii: 01 Ian
F interesant
Daca tot va certati atit, macar explicati si pt noi ce naiba fac aparatele astea cu cavitatie si ce inseamna asta. Asta din ce am gasit pe internet are legatura cu fizica, nu?
raspunde cu citat
lavinia_badea
Utilizator Feminis.ro
lavinia badea
e si in fizica si mai nou in infrumusetare
si cu rezultate imediate.ma bucur mult ca exista in sfarsit un raspuns oficial si sincer,recomand doamnei alina sa testeze inainte pentru a nu se creea confuzii.adica eu prefer sa ma dau singura cu capul de prag si sa spun ca a fost rau,nu ca-mi spun altii.in fine,ideea finala si fericita pentru noi,femeile ar trebui sa fie faptul ca s-a gasit solutia optima pt sunculitele noastre si fara durere si fara semnele de la liposuctie...haideti doamnelor sa vorbim despre rezulate,nu despre care e mai bun si mai cu mot.la cata controversa e aici eu sunt 100% convinsa ca aceasta cavitatie merita incercata si o sa va tin la curent dupa ce reusesc sa-mi fac programare ca se pare ca e bataie(o sa ma duc chiar la salonul d-nei bratu,asa ca o sa va spun eu cum mi-a fost)...deh,asa e,e vara,cu toatele vrem sa aratam bine.si ar fi si ideal daca administratorii site-ului ar accepta doar idei si ganduri pozitive si bineanteles pe cele mai putin pozitive dar cu motive pertinente.haideti sa ducem o viata pozitiva,frumoasa si sa ne bucuram de trupurile noastre care vor fi de invidiate la atatea tratamente cate exista!va pup si sa ne auzim mai slabe(si 100 de gr e un inceput bun,totul e sa credem in noi si in puterea noastra de a reusi ceea ce ne propunem)
raspunde cu citat
margi
Utilizator Feminis.ro
Margi
lavinia
Tu ai idee ce inseamna cavitatie in frumusete? Eu una nu inteleg deloc. Stii tu sa-mi explici? Adica daca se poate chiar sa iti faca rau? Eu una nu inteleg cum functioneaza.

Daca tot va certati pe aici si Sorina si Alina si cine o mai fi, ce inseamna cavitatia asta?? Si cum adica slabesc de la ea?
raspunde cu citat
lavinia_badea
Utilizator Feminis.ro
lavinia badea
:)
din ce am citit eu,explicatia cea mai simpla e ca iti arde grasimea in locurile in care ai si in acelasi timp si celulita.si ca trebuie sa faci maxim 3 sedinte cu 10 zile de pauza intre ele.de daunat ceva,in nici un caz,poti sa intrebi si un medic cum am facut-o si eu,pentru asta ar trebui o putere enorma.nu stiu sa dau explicatii exact,eu astept sa vad efectul pe mine!acum am gsit si eu,da cautare pe google dupa blogul irinei reisler,e o doamna de la romantica,dar eu sunt curioasa de nu mai pot
raspunde cu citat
margi
Utilizator Feminis.ro
Margi
cum adica arde?
Mai lavinia, asta cu "arde grasimile" nu e foarte ok. Eu una am citit ceva despre grasime in general si nu e asa simplu cum pare conceptul asta de ars. Sa fim serioase, de citeori a mirosit a ars dupa un tratament corporal? :)))

Din ceea ce am citit distruge celula de grasime, de aceea te si intreb cum? ca nu o arde asta e idee.

http://www.electrostimulare.ro/produse.php?id=32 - uite aici ca scrie ca distruge adipocitiele definitiv. ceea ce inteleg ca distruge celula de grasime, deci nu o arde. Dar nu inteleg cum adica cu cavitatie, si ce face asta.

Oricum asta cu distrugerea celulei nu suna neaparat bine, tu nu crezi?
raspunde cu citat
margi
Utilizator Feminis.ro
Margi
am citit ceva pe acolo
am vazut ca cica explodeaza celula de grasime, acest adipocit, dar asta nu suna foarte bine, nu credeti? ca asa se poate distruge orice celula practic. Nu inteleg asta.

apoi mai e o chestie care e ciudata ca ar fi vorba ca ceea ce este in grasime se elimina in sitemul limfatic, dar asa este sigur? daca se depune la loc in alta celula???
raspunde cu citat
mika.vas
Utilizator Feminis.ro
mihaela vasile
Membra din: 01/07/2008
Data nasterii: 29 Dec
rautati gratuite
Citat de la Sorina.Bratu:
Buna ziua,
Ma numesc Sorina Bratu si sunt manager al centrelor Keiko.

Am primit diverse semnale de la cliente care mi-au povestit de aceste mesaje postate pe diverse forumuri, mesaje care imi este clar ca au doar scop defaimator si am simtit nevoia sa intervin.

Vad ca se continua in adevarat spirit romanesc: limba veninoasa si otrava cat incape. Urmaresc de cateva zile certurile astea si ma amuz copios.
Dna Sorina, ma mir ca v-ati coborat sa raspundeti la asemenea mesaje!
unteti o draguta si va apreciez foarte mult.
Nu stiu daca ma mai tineti minte…. Eu am mai venit la dvs in salon inainte de nunta cand aveam nevoie sa slabesc repede. E drept ca nu v-am mai vizitat de mult dar nu v-am uitat. Am facut mai multe terapii atunci, cand eram disperata si aveam numai o luna la dispozitie sa incap in rochia de mireasa.
Cel mai mult m-a ajutat ca m-ati incurajat si nu ati renuntat la mine chiar daca eu am fost tare neincrezatoare.

Eu o sa vin la UltraLipo …nu pentru ca m-au convins mesajele de aici ci pentru ca am mai facut tratament la salonul dvs iar pe mine m-ati cucerit de mult si am incredere in dvs. Stiu ca nu ati permite sa mi se intample nimic rau!

Scandalul de aici … era de asteptat sa se intample asa. Sunt multi invidiosi… iar denigratori veti intalni la tot pasul si pe viitor. Dar pentru mine este inca o dovada ca va faceti treaba bine! Altfel de ce ar apare invidioasele astea care vorbesc atat de urat?
raspunde cu citat
moony
Utilizator Feminis.ro
moony
ati facut mezoterapie ?
Am fost ieri la salonul La Fresca si am facut mezoterapie pt slabire. in afara faptului ca m-a durut ingrozitor (mi-a facut vreo 60 de injectii) mi s-a umflat f tare zona aia si e tare dureroasa si abia mai pot sta in fund)
Azi am vazut ca s-a si invinetit si ma cam sperie treaba asta ...

Eu am citit mai demult pe net de aceasta metoda si ca are super-rezultate si am vrut sa incerc, in august plec la mare si incerc pe toate caile sa slabesc. Dar stie cineva sa-mi spuna daca merita ?
raspunde cu citat
maiko
Utilizator Feminis.ro
dana
moony
cat a costat sedinta ? si cat a durat ? eu am avut o prietena care si-a facut vara trecuta si era f multumita, dar zicea ca a durut ingrozitor. Daca poti suporta, merita
nu stiu daca e normal sa ai vanatai, de ce nu suni acolo ?
raspunde cu citat
angie11
Utilizator Feminis.ro
angela enescu
Data nasterii: 10 Ian
Mezo
Citesc acest blog si ma crucesc......

Cred ca sunteti nebune....

Mezoterapia exista acum in varianta fara ace... mai cititi si voi mai gagici....am facut eu prin septembrie si pe fata si pe corp ... nu doare deloc dimpotriva nu simti nimic ... e chiar relaxant
Iar cavitatie eu n-am auzit ... asa ca .. lamuriti-ma si pe mine exact de ce se cearta pe aici toata lumea ?

au ceva de impartit ?

eu am gasit aici ceva despre cavitatie .http://www.mikomed.ro/ultrashape.html. Acesta este centrul in care am facut si mezoterapie si haideti sa va mai zic si altceva degeaba va certati voi pe aici care si ce centru cand va alegeti salonul trebuie sa va ganditi sa fie unul serios , cu traditie si experienta pe piata . Si sa stiti ca parerea mea ce ziceti voi pe aici cu liposuctie la 2 mil .. hai sa fim seriosi .. ca sa faci asa ceva trebuie sa platesti bine nu ?
O sa ma duc sa intreb fetele de la miko ce parere au si ele de asta
raspunde cu citat
lavinia_badea
Utilizator Feminis.ro
lavinia badea
pt margi
Margi eu nu stiu sa-ti spun pe limba lor dar e fix ca la liposuctie numai ca nu-ti baga canula ci se elimina cu drenaj. Nu distruge orice celula, numai pe alea grase. Mai nu stiu sa-ti explic exact dar daca intrebi un medic stie sa-ti zica.E f interesant.Nu e nimik nesigur, faptul ca distruge grasimea nu e de rau, ci de bine. Da la cat ai devenit de gicacontra am inceput sa te suspectez si pe tine ca esti din una din cele doua tabere asa ca mai bine nu-mi bat gura de pomana ca probabil stii mai bine decat mine da faci pe prostu ca sa demonstrezi in final ceva…
raspunde cu citat
deschide un subiect nou
raspunde si tu
PAGINA: 1 2 3
sfatului specialistului feminis.ro
Descopera universuri paralele:
Maria Dumbrava
Suflet de femeie:
Narci Anca
Fata din Doamna Ghica:
Ramona Carcota
Bloguri exclusiv Feminis:
Bloguri Feminis.ro
Dosare Feminis.ro - Inspiratie zi de zi
Retete Culinare
Feminis iti dezvaluie peste 1000 de retete care te teleporteaza in cele mai...
Afla tot despre urmatoarele subiecte:
Copilul de la 0 la 3 ani
Iti venim in ajutor cu un dosar complet de crestere a copiilor si cu peste 300 de articole in...
Astrologie
Descopera un dosar complet menit sa iti dezvaluie previziunile astrale pentru urmatoarea...
sfatului specialistului feminis.ro
Feminis.ro Specialist
Feminis.ro iti spune ce ti-au rezervat astrele in dragoste, cariera si nu numai pentru luna noiembrie 2014!
prognoza meteo
Alege orasul:
Bucuresti, Romania
cer noros
Acum: 2 °C, Minima: 1 °C, Maxima: 5 °C

Inchide
Newsletter Feminis - horoscop zilnic, informatii de ultima ora
Intra in contul tau Feminis.ro
Nume utilizator:
Parola de acces: